19. 7. 2024
Domů » Chcete fakt levnou dovolenou? Máte už zkušenosti s ePoptávkou? Testovali jsme to za vás!

Chcete fakt levnou dovolenou? Máte už zkušenosti s ePoptávkou? Testovali jsme to za vás!

V minulosti jsem se často potýkal s problémem, kdy jsem nemohl najít vhodné podmínky pro svoji dovolenou, neboť jsem obtížně hledal cestovní kancelář, která bude schopna mé požadavky splnit přesně dle mých představ. V několika posledních případech jsem ale zkusil využít specializovaný poptávkový portál a byl jsem mile překvapený.

Jak funguje poptávkový web?

V okamžiku, kdy si chce člověk najít dovolenou přesně na míru a má různé specifické požadavky, je hledání vhodné cestovní kanceláře poměrně náročnou záležitostí, byť dnes existují různé srovnávací weby. V nich však mnohdy nefiguruje moc společností, takže je jejich nabídka dosti limitovaná, samotné vyhledávání přitom zůstává plně na mé osobě.

Poptávkový web funguje tak, že si v něm zadám konkrétní parametry, jež od dovolené vyžaduji. Portál pak mnou zadané údaje zpracuje a obratem rozešle vhodným společnostem, které se mi následně ozvou. Domluva je snadná a rychlá, navíc mi tímto způsobem mohou nabídnout dovolenou skutečně dle mých představ a požadavků.

Není třeba se omezovat pouze na hledání dovolené

Poptávkový web je praktickou záležitostí. Z vlastní zkušenosti vím, že na něm nenajdu vhodnou firmu pouze při hledání dovolené, už jsem si tuto službu vyzkoušel i v mnoha jiných případech. Dá se poptávat řada služeb a zboží, takřka vše, nač pomyslíte.

Kde poptávat?

S velkým množstvím dodavatelů a poskytovatelů spolupracuje kupříkladu poptávkový portál ePoptávka.cz. Jedná se dnes o vůbec největší web svého druhu v tuzemsku. Velkou předností je fakt, že zde mohu poptávky zadávat zcela zdarma.

Využití poptávkového portálu není jen o usnadnění práce s hledáním vhodného dodavatele. Dokáže také šetřit nemalé množství finančních prostředků. Dovolená na míru mě třeba díky němu vyšla minimálně o 20 % levněji, než kdybych postupoval tradičním způsobem.

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient