24. 6. 2024
Domů » Pořiďte si repasovaný Apple notebook za dobrou cenu

Pořiďte si repasovaný Apple notebook za dobrou cenu

Kdo jednou vyzkouší MacBook, tedy notebook od společnosti Apple, ten už se k jiným notebookům se systémem Windows vrátit nechce. MacBooky jsou lehké, mají až neuvěřitelnou výdrž baterie, a navíc fungují plynule. Systém nepadá, nezobrazuje vám modrou obrazovku, nezamrzá a nemusíte ho každého půl roku přeinstalovávat.

Celé tohle má ovšem jeden podstatný háček. MacBooky jsou dost drahou záležitostí. Zatímco levné notebooky s Windows pořídíte kolem deseti tisíc, na MacBook si připravte zhruba tak trojnásobek. Tedy nejlevnější MacBook Air se prodává kolem dvaceti šesti tisíc, ale pouze se základní variantou úložiště, která vám určitě nebude stačit. Pro běžné fungování potřebujete SSD o velikosti aspoň 256 GB.

Koupit MacBook z druhé ruky? Raději ne

Nabízí se možnost koupit MacBook již použitý. Notebooky Apple běžně vydrží sloužit dlouhá léta, takže když koupíte třeba dva roky starý MacBook, určitě to není na škodu. Problémem je nepoctivost prodejců. Nikdy nevíte, co vlastně kupujete. Nemá MacBook nějakou vadu? Proč se ho majitel zbavuje?

Raději než na inzerát tedy pořiďte repasované Apple notebooky od firmy zabývající se repasováním notebooků.

Koupě repasovaného notebooku se vyplatí

Repasované notebooky sice byly používány, ale poté prošly kompletní kontrolou, můžete si tedy být jisti tím, co kupujete. Firma s dlouholetou historií si nemůže dovolit lhát o stavu nabízených notebooků. Kromě toho repasované notebooky častokrát pochází z velkých firem, jež jsou zvyklé pravidelně obměňovat vybavení, ačkoliv je v parádním stavu. Právě z tohoto důvodu jako repasované častokrát končí špičkové modely manažerů, za slušnou cenu si tedy pořídíte třeba repasovaný Dell se špičkovými parametry nebo právě repasovaný notebook Apple. Stejně tak lze pořídit i repasované Apple telefony! Za dobrou cenu iPhone pořídíte na Malicomputer.cz.

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient