25. 6. 2024
Domů » 6 důvodů, proč byste si i vy měli pořídit smart hodinky

6 důvodů, proč byste si i vy měli pořídit smart hodinky

Hodinky jsou přežitkem, když můžete čas zkontrolovat na telefonu, který věčně nosíte v kapse? A chytré hodinky už jsou doslova plýtváním penězi? Pokud jsi tohle myslíte, zřejmě úplně nechápete, co všechno do vašeho života mohou přinést.

Pojďte se spolu s námi podívat na pár důvodů, proč se fit náramky a chytré hodinky vyplatí.

1. Umí víc než vám jen sdělit čas

Hodinky původně sloužily k určení času, byly také módním doplňkem. Smart hodinky však mají celou řadu dalších využití. Myslíte si, že na všechna tato další využití máte telefon? Hodinky však umí i to, co váš telefon nezvládá.

2. Stanou se vaším parťákem pro cestování

Pořiďte si hodinky s GPS a už se jen tak neztratíte, můžete si do nich nahrát mapy. Některé hodinky navíc podporují navigaci, pomocí různých variant vibrací vám sdělují, zda máte odbočit vpravo nebo vlevo. Místo neustálého koukání do mapy v telefonu tedy jen posloucháte své hodinky.

3. Snadněji najdete telefon či klíče

Drtivá většina hodinek disponuje funkcí „Najít telefon“, takže si svůj mobil vlastně prozvoníte hodinkami a najdete ho během pár sekund.

4. Fungují jako fitness tracker

Ať už si pořídíte elegantní dámské smart hodinky, nebo spíš sportovnější kousek, určitě budou zvládat minimálně měřit kroky, kalorie či spánek. Ohlídají vaši tepovou frekvenci, některé sledují i převýšení, VO2 max a celou řadu dalších hodnot.

5. Ihned odpovíte na zprávy a přijmete hovor

Máte-li na zápěstí chytré hodinky, nemusíte vytahovat telefon z kapsy, jednoduše přijmete hovor kdykoliv. Přestože bývají většinou chytré hodinky dotykové, některé podporují i hlasové ovládání, takže se můžete cítit jako ve Star Treku, když budete přes zařízení na svém zápěstí udávat hlasové pokyny.

6. Budete neustále připojení

Je to doslova nemoc dnešní doby. Máme potřebu neustále sledovat, co je nového na sociálních sítích či několikrát denně číst zprávy. S hodinkami tohle všechno bude snadnější, upozorní vás na každou novinku a udrží vás ve spojení, i když sportujete nebo vykonáváte jinou aktivitu.

Tak co, dáte jim šanci? Chytré hodinky jsou pro každého!

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient