24. 6. 2024
Domů » Jsou skutečně venušiny kuličky takový zázrak?

Jsou skutečně venušiny kuličky takový zázrak?

Různých dráždidel a uspokojovadel nám již výrobci erotických hraček předvedli skutečně působivé množství. Některé jsou velmi efektivní, jiné si nezaslouží ani to, aby ne ně sedal prach.

Mezi nejoblíbenějšími pomůckami, které mají být údajně přímou cestou až k orgasmu, jsou i venušiny kuličky. Byly o nich již popsány stohy papíru a většinou jsou velmi pozitivně vnímány. Jsou však skutečně tak dobré, jak se povídá?

Dokáží potěšit nejen ženy

Už z názvu se dá vyvodit, že se jedná o hračku, která se skládá z více kuliček, konkrétně ze dvou. V některých sexshopech sice můžete koupit i venušinu kuličku, ale mnohem oblíbenější je klasika.

Jde primárně o erotickou pomůcku, která má za úkol stimulovat ženskou pochvu pomocí drobných vibrací a chvěním. Jejich používání se ovšem nevyhýbají ani pánové. I v konečníku totiž mohou udělat poměrně hodně dobrého, když je člověk správně citlivý.

Nicméně jsou přeci jen určeny primárně pro pochvu, která disponuje daleko vyšším počtem nervových zakončení, jejichž dráždění může vést až k orgasmu.

Není pravda, že se tak stává pokaždé. Hodně záleží na duševním i fyzickém rozpoložení dané ženy. Obecně se však dají venušiny kuličky brát jako nástroj, který k uspokojení vede docela úspěšně a často. Kdyby ne, nebyla by po nich taková poptávka.

Cvičení pánve

Když na to přijde, mohou se ženy uspokojovat v podstatě kdejakým kolíkem, tak proč investovat své těžce vydřené peníze do venušiných kuliček? Kvůli posilování pánevního dna.

Mnoho žen, ať již kvůli věku nebo vlivem nemoci či porodu, má problémy s inkontinencí, tedy únikem moči. Často za to mohou povolené svaly pánevního dna. Ty se však dají cvičit. Existuje celá řada cviků, které fungují. K zpevnění svalstva v pánevním dnu je také možné použít právě i venušiny kuličky.

Zázraky sice neumí, ale je dokázáno, že pravidelné cvičení s tímto druhem závaží může nemalým způsobem pomoci ke zlepšení potíží spojených s únikem moči.

Hlavně ženy trpící výše zmíněnými problémy by se měly nad koupí venušiných kuliček alespoň zamyslet. Nemusí kvůli tomu navštěvovat kamennou prodejnu a obávat se tak případné kompromitace.

Nákup lze snadno provést skrze sexshop Sexio.cz, který je mnoha zákazníky označován za nejdiskrétnější eshop v ČR.

5/5 - (1 vote)
Tvorba webových stránek: Webklient