24. 6. 2024
Domů » Hokejové dresy na míru nejsou dnes nic nedosažitelného

Hokejové dresy na míru nejsou dnes nic nedosažitelného

Máme před sebou pár týdnů léta a je tady opět podzim s klasickým podzimním hokejovým kolotočem. Na ten se je nutné připravit už nyní. Včas je zapotřebí zadat i výrobu dresů pro hráče. Zvolte si moderní hokejové dresy od české firmy DDsport.cz.

Není hokejový dres jako dres. V DDsport.cz dělají lepší

I pouhý dres může stát za snížením, či naopak zvýšením výkonu celého hokejového mužstva. Hru a její výsledky mohou negativně ovlivňovat dresy, které hráčům nepadnou, jsou z nepohodlného materiálu, nebo se prostě neztotožní s designem dresu. O to, aby k ničemu z toho nedošlo, se umí postarat v české firmě DDsport.cz, která se na výrobu hokejových dresů specializuje již 30 let a vyrábí též profi dresy pro celou řadu dalších sportů.

Hokejové dresy nejen pro sezónu 2021/22

Hokejové sety se skládají z hokejového dresu, návleků na kalhoty a štulpen. Aktuálně je možné objednávat novou kolekci s vylepšeným střihovým provedením i materiálovým složením. K dispozici je více variant střihu i materiálu, vždy se však jedná o stylové hokejové dresy z funkčních tkanin, připraveny na potisk podle designu toho kterého hokejového týmu. DDsport.cz pro nadcházející sezónu doporučuje především svoji novinku v provedení Extra Line.

Hokejové dresy na klíč a bez omezení

V DDsport.cz si můžete být jisti, že vaše dresy nebudou kompromisem mezi tím, co jde vyrobit, a tím, co byste si představovali. Firma dresy potiskuje sublimačním potiskem. Možný je tisk v neomezeném množství barev včetně zářivých fluo barev. Na dresy lze vytisknou design přesně podle přání, včetně čísla hráče i sponzorů. Jejich počet není nijak omezen, pokud se na dres vejdou, budou tam. S množstvím log a sponzorů na dresu se nijak nemění ani cena dresů.

Proč je DDsport.cz ideálním dodavatelem hokejových dresů?

Firma na jejich vývoji spolupracuje s předními hokejovými kluby. Jsou navrhovány podle potřeb profíků a těmi jsou rovněž testovány. Dresy na hokej firma potiskne dle dodaného návrhu, nebo s ním může pomoci. Následně je trvale archivuje, takže kluby mají kdykoliv možnost dotisknout dres již od 1 kusu. Nevíte, jaké velikosti objednat? Už od pěti kusů objednaných dresů si máte možnost půjčit i velikostní vzorky.

5/5 - (1 vote)
Tvorba webových stránek: Webklient