24. 6. 2024
Domů » Funguje přípravek Primulus? Recenze vám vše prozradí

Funguje přípravek Primulus? Recenze vám vše prozradí

Dnes je naprosto běžné užívat nejrůznější doplňky stravy. Z potravy většina z nás nedokáže přijmout dostatek vitamínů a minerálů, které tělo potřebuje pro zdravé fungování. Není tedy vůbec žádná ostuda je doplnit uměle. Jenže jak? Pravdou je, že mužské a ženské tělo má jiné požadavky.

Přesně pro muže je tady doplněk stravy Primulus obsahující zinek, hořčík, selen, vitaminy D3, B6, C, kotvičník zemní, extrakt z černého pepře a pískavici řecké seno. Tento koktejl látek je vyladěný tak, aby mužům pomohl s posílením imunity a udržením optimální hladiny testosteronu.

Hladina testosteronu mužům klesá od 30. až 40. roku života

Nejvíce testosteronu mají muži po 20. roku věku. Po třicítce či čtyřicítce jeho hladina klesá. Je to individuální a samozřejmě jde o delší proces, změny se nedějí ze dne na den. Vlivem nedostatku testosteronu si však můžete všímat problémů s erekcí, snížení libida, ubývající svalové hmoty, pomalejší regenerace, náladovosti a podráždění, úzkostných či depresivních stavů, větší únavy i horšího soustředění. Právě proti těmto neduhům je tady Primulus. Přípravek, který vznikl, aby pomohl mužům navýšit hladinu testosteronu. A co říká na Primulus recenze?

Přípravek s jednoduchým dávkováním, který opravdu funguje

Přípravek Primulus otestoval také bloger z webu ecoblog.cz, který se zaměřuje na zero waste a ekologické produkty. A jak to dopadlo?

Pochvaloval si jednoduchost dávkování, jedna tableta se bere ráno, druhá večer. Oceňuje výrobu tablet v ČR a balení do materiálu s certifikací FSC®. Ani cena podle něj není špatná, doprava je navíc zdarma. A co je nejdůležitější, přípravek na základě zkušenosti autora skutečně funguje, tj. skutečně vám dokáže zvýšit hladinu testosteronu. Autor měl hladinu testosteronu v normě po měsíci používání a také si všiml, že zmizela únava. Primulus zkušenost je tedy čistě pozitivní.

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient