24. 6. 2024
Domů » RUFF Elekrokola: Styl v moderním duchu

RUFF Elekrokola: Styl v moderním duchu

Neustálé změny v automobilovém průmyslu a zdražování pohonných hmot otevírají možnosti alternativním způsobům přepravy osob. Těch už dnes existuje rovnou několik, přičemž všechny vsází na moderní elektrický pohon. Jedná se o skladná, extrémně pohyblivá a jednoduchá zařízení. Co nesmí uniknout vaší pozornosti? 

Nenáročná a velmi zábavná jízda 

Nejspíše nikomu z vás nemusíme představovat existenci elektrokola, protože je čím dál tím častěji potkává každý z nás při pohybu ve městě. Vlastně se není čemu divit, protože e-bike je opravdu vychytaným vynálezem, s nímž se dočkáte levné a rychlé jízdy téměř kamkoliv. V případě moderních provedení se dočkáte dojezdu klidně od sedmdesáti až po dvě stě kilometrů. 

Elektrokolo má však mnoho podob i kvalit, přičemž přirozeně závisí na jeho výrobci. Těch už dnes na trhu figuruje vážně nepočitatelně, ale samozřejmě ne každý dodává spolehlivé zboží. Špičkou ve svém oboru jsou díla RUFF CYCLES vyráběná v sousedním Německu. Ta jsou dokonce dělána ručně a jejich doménou je poctivé provedení s použitím těch nejkvalitnějších součástek. Elektrické díly od firmy Bosch vám zaručí dlouhou a bezproblémovou životnost, zatímco vnější kostra na sobě nese známky nevídané originality. 

Zvolte si podle svého vkusu 

RUFF CYCLES jsou vytvářeny ve třech modelových řadách pod názvy THE RUFFIAN, BIGGIE a LIL’BUDDY. V čem jsou rozdílné? Jedná se převážně o odlišné designové vlastnosti. Například poslední jmenovaná značka se chlubí klasickým vzhledem BMX ze sedmdesátých let minulého století. Pro lepší představu se určitě podívejte na stránky exkluzivního distributora pro naši zemi pod odkazem bluetouch.cz. Ihned vám bude naprosto jasné, v čem jsou popisovaná kola uměleckým skvostem.

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient