25. 6. 2024
Domů » Vložky do bot na míru

Vložky do bot na míru

Close up of stacks of leather soles on shelves in a shoemaker's workshop.

Každá noha je specifická a někdy je dost velký problém sehnat takovou obuv, která bude po všech stránkách vyhovovat. Naštěstí je možné se noze do značné míry přizpůsobit použitím vhodných vložek do bot. Francouzská firma Sidas je na trhu již desítky let a nabízí léty prověřené kvalitní vložky do bot s ortopedicky tvarovanou podporou nožní klenby. Můžete vybírat ze spousty modelů, některé jsou vhodné pro každodenní nošení, jiné jsou určeny do sportovní obuvi, je tedy zcela na vás, do jakých bot vložky potřebujete. Vyrábějí se různé varianty podle výšky klenby nebo lze vložky z řady Custom tvarovat přímo na míru dle chodidla zákazníka.

Jak vypadají ortopedické vložky do bot

Ortopedické vložky do bot jsou vybaveny pevnou patní miskou, díky které se noha v botě stabilizuje, tlumení otřesů díky vhodným materiálům vám zajistí komfort při chůzi i sportu a sníží zátěž kladenou na nohy. Vyzkoušeli jste už základní ortopedicky tvarované vložky do bot a tvarem vám nevyhovují? Potom neváhejte a nechte si vyrobit vložky do bot na míru. Firma Sidas respektuje, že každý má nohu jinou, a proto mu nemusí sedět hotové vložky. Nabízí proto možnost nechat si vyrobit speciální vložky do bot přesně na míru vašim chodidlům. Může se jednat o vložky do běžné obuvi, ale také sportovní do běžeckých bot či lyžáků.

Jak získat vložky do bot na míru

Je třeba kontaktovat odborné prodejce Sidas, kteří disponují technologií Custom. Po analýze chodidel a výběru vhodného typu vložek dle aktivity a obuvi vám přímo dle vašich chodidel vymodelují na speciálním zařízení vložky do bot na míru. Sidas Custom jsou vložky do bot vyrobené tak, aby přesně vyhovovaly vašim požadavkům, specifickým potřebám chodidla (do vložky je možno zakomponovat potřebnou korekci) i aktivitě, pro kterou jsou vložky určeny. Jiné složení budou mít vložky do lyžařských bot, u kterých je potřeba, aby byly tuhé a přenášely přesně síly z nohy do lyží, jiné budou vložky do bot na každodenní nošení. Sidas vám dodá vložky do botpřizpůsobené na 100 % pro vaše chodidla. Tak neváhejte a navštivte odborné prodejce Sidas, kteří vám zhotoví vložky do bot přesně na míru.

5/5 - (1 vote)
Tvorba webových stránek: Webklient