10. 12. 2023
Domů » Originální šperky, kterou budou ozdobou ženy i muže

Originální šperky, kterou budou ozdobou ženy i muže

Šperky nás zdobí odjakživa, jsou pomyslnou třešničkou na dortu, která podtrhne náš outfit. Rovněž jsou vhodným tipem na dárek, neboť jimi můžeme obdarovat jak ženy, tak muže. Sáhneme-li po jedinečných nevšedních kouscích, jednoznačně se odlišíme od davu.

Muži propadli náramkům

Patří totiž mezi šperky, které nenuceně vypovídají o jejich životním stylu. Například masivní kovové a kožené náramky s metalovými nápisy či lebkami rádi nosí milovníci heavy metalu, náramky ze silikonu jsou velmi oblíbené u sportovců, neboť mohou nést název závodu či jiné sportovní události. Koženou variantu a splétané provázky si oblíbí dobrodruzi.

Magická elegance

Hledáte-li něco skutečně jedinečného, vsaďte na malachit náramek ozdobený kovovou korunkou. O malachitu se říká, že je kamenem kreativity, neboť vám pomůže odstranit naučené vzorce a blokády. Zároveň je to silný ochránce před negativní energií a kompletně očistí organismus a čakry. Umí neutralizovat radioaktivní záření a elektromagnetické znečištění. Co se týče náramku zhotoveného z malachitu, díky použité kvalitní gumičce, na níž jsou navlečené jednotlivé korálky, se perfektně přizpůsobí mužské ruce. Jelikož je tento polodrahokam velmi vzácný a ceněný, jedná se o exkluzivní šperk pro náročného muže.

Něžnost v každém detailu

Pokud se zaměříme na ženy, jsou pro ně stříbrné náušnice s říční perlou Ashira to pravé. Perly jsou dlouhodobými stálicemi napříč módními trendy, a proto by je měla mít ve šperkovnici každá žena. Perlové šperky patří k nadčasovým doplňkům, s nimiž potěšíte ženu jakéhokoliv věku. Jsou elegantní, sofistikované a snadno kombinovatelné s jakýmkoliv outfitem. Hodí se jak k večerním plesovým šatům, tak k běžně nošeným džínům a tričku. Jelikož vtisknou punc sebevědomé ženy, jsou velmi vhodným doplňkem hlavně do obchodního prostředí.

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient