25. 6. 2024
Domů » Letošní Vánoce se prodraží, vyplatí se sledovat slevy

Letošní Vánoce se prodraží, vyplatí se sledovat slevy

Tyto vánoce se do našich peněženek promítnou mnohem výrazněji než v uplynulých letech. Obchodníci varují, že problém s vyššími cenami zboží začíná již v přístavech ve výrobních zemích, jako je například Čína. Přepravci mají nedostatek prázdných přepravních kontejnerů jako následek celosvětového zastavení obchodu v době vrcholící pandemie. Obchodníci pak musí čekat nejméně tři týdny, než se jim dostane do rukou kontejner, a pak musí zaplatit peníze za přepravní sazby, které jsou až osminásobkem běžných sazeb.

Řešením, jak se vyhnout zbytečnému přeplácení, je nakupování ve slevách. Nakonec kdo by rád nenakupoval se slevou? Přesně to vás čeká, pokud zabrousíte na slevový portál nabízející zboží a služby z více než 15 tisíc obchodů. Pojďte se s nimi blíže seznámit a zjistit, jak to celé funguje.

Slevy ve všech podobách

Také hlídáte akční nabídky ve vašich oblíbených obchodech, aby vám žádná sleva neutekla? Už nemusíte. Slevový portál Slevovykupon.net sdružuje všechny zvýhodněné akce pěkně na jednom místě. Týká se to doprav zcela zdarma či od určité částky nákupu, procentuálních nebo korunových slev, slevových poukázek atd. Stačí si vygenerovat vybrané slevové kupóny, které je třeba v termínu platnosti využít. Kromě toho se můžete zapojit do stovky soutěží, a abyste nekupovali zajíce v pytli, je tu pro vás 200 vzorků k zaslání zdarma.

Vše pod jednou střechou

Orientace na slevovém portálu je velmi snadná a intuitivní. Jednotlivé kategorie jsou zde přehledně uspořádány. A že jich tu je! Naleznete v nich snad všechno, na co si vzpomenete. Oblečení, obuv, šperky, hodinky, módní doplňky, cestování, péči o děti a maminky, hudbu, knihy, elektro, dům a zahradu atd. Aby se vám na stránce ještě lépe orientovalo a nemuseli jste se přebírat množstvím nabídek, můžete vyfiltrované výsledky omezit na končící nebo doporučené nabídky. Registrovaní uživatelé získají navíc bonusové nabídky a prémiové kupony.

Oblečení se slevou vždycky potěší

Pokud jste si oblíbili nakupování v nevšedním obchodě Zoot.cz, můžete jásat. Zoot slevový kód vám nákup oblečení ještě více zpříjemní. Designové značky tak budete mít mnohem více na dosah díky 20% slevě na TOP módní kousky tohoto léta. Stejná výše slevy váš čeká i v případě, když zde budete nakupovat poprvé. Rovněž se nemusíte stresovat případným vrácením zboží, pokud vám nebude sedět. V rámci slevového kódu ho můžete do 90 dnů vrátit s tím, že dopravu hradí obchod.

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient