24. 6. 2024
Domů » Jak překonat inflaci? Kryptoměny jsou móda a risk, zlato je klasika

Jak překonat inflaci? Kryptoměny jsou móda a risk, zlato je klasika

Připadá vám, že se od prvního čtvrtletí minulého roku, kdy propukla pandemie koronaviru, svět obrátil vzhůru nohama? Návrat do normálu se zdá být v nedohlednu a obáváte se, že zlepšení situace, které přišlo spolu s teplejším počasím, bude stejně jako vloni jen dočasné? Uplynulá zima s drastickými opatřeními, omezením kontaktů, pohybu i mnoha dalších sfér pro vás byla hotovou noční můrou? A teď, když se konečně můžete po dlouhých měsících alespoň trochu volně nadechnout, přichází další strašák – inflace.

Jaké jsou výhody zlata? A proč by nemělo chybět ani v portfoliu zkušených investorů?

Zlato je uchovatelem hodnot s dlouhou tradicí a osvědčilo se během mnoha krizí v minulosti. Jeho cena navíc stále stoupá. Zaznamenává sice jisté výkyvy, rozhodně se však nemusíte bát, že by zlato ztratilo svou cenu. Není to jako krpytoměny, jejichž cena je schopna skočit během jediného dne o desítky procent. nahoru, ale bohužel i dolu. Zlato je držák. Zlato je nejen drahé, má i praktické využití. Kromě šperků se z něj vyrábějí i některé části komponentů počítačů a dalších elektrotechnických zařízení. Na nákup zlata navíc nepotřebujete zdaleka tak vysokou částku jako na pořízení domu či bytu v atraktivní lokalitě. Další velkou výhodou je osvobození zlata od DPH. Téměř každý zkušený investor má proto ve svém investičním portfoliu i zlato.

Zlato vysoké ryzosti pořídíte v podobě slitků i mincí

Jestli se rozhodnete pro zlaté mince nebo slitky, je jen na vás. U mincí hraje roli i jejich sběratelská hodnota. Rozhodně však pečlivě vyberte prodejce. Opravdovou kvalitu i příznivé ceny najdete na www.zlate-mince.cz. Pokud preferujete osobní kontakt, vydejte se přímo na pobočku do Obecního domu v Praze. A chcete-li si ověřit, že jste se obrátili na pravou adresu, vyhledejte si na internetu „investiční zlato“ a porovnejte nalezené výsledky. Rychle se přesvědčíte, že se jedná o opravdovou jedničku na českém trhu.

5/5 - (1 vote)
Tvorba webových stránek: Webklient