24. 6. 2024
Domů » Jak nejlépe strávit konec roku? Přeci ve svém soukromém wellness. Můžete jej mít hned

Jak nejlépe strávit konec roku? Přeci ve svém soukromém wellness. Můžete jej mít hned

Advent a samotné Vánoce s sebou vždy nesou nejen láskyplná setkání a společně strávený čas v klidu a pohodě, ale také spoustu stresů, shonu a práce. Pokud máte pocit, že už vám docházejí síly a chtěli byste si konečně pořádně oddychnout, máme pro vás skvělý tip na vaše soukromé wellness – pořiďte si venkovní vířivku a zaručujeme vám, že se vám dostane takového odpočinku, o kterém se vám možná ani nesnilo.

Spolehněte se na IQue 

Pokud si teď říkáte, že jsme domnělé IQ napsali chybně, musíme vás zklamat. K výběru vířivky opravdu musíte přistupovat chytře a nenechat se zlákat kdejakým prodejem vířivek, my jsme však v nadpisu měli na mysli modely švédského výrobce venkovních vířivek IQue. Tyto modely jsou totiž určeny pro celoroční využití, takže se do nich budete moci opravdu usadit i v mrazivých dnech, a užívat si tak účinky hydroterapie neboli masáže vodou, která vám přinese úlevu od bolavých svalů, podpoří pohyblivost vašich kloubů, rozproudí lymfatický systém, prospěje imunitě a také samotné psychice – podporuje totiž tvorbu hormonů štěstí. 

Jaké jsou důvody k pořízení IQue Sweden

Kdybychom měli uvést jen jeden hlavní důvod, proč se rozhodnout pro venkovní vířivku IQue Sweden, pak bychom odpověděli „nejvyšší kvalita“. Tyto vířivky jsou totiž vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, při jejich vývoji se využívají ty nejlepší technologie a koncipovány jsou tak, aby dosahovaly co nejvyššího možného účinku. A naprosto zásadním faktem je také to, že zaručují bezproblémový provoz po dobu až 20 let. 

Až tedy budete sledovat, kdo se věnuje prodeji vířivek a kde je koupit, zapojte své IQ a vzpomeňte si na IQue. Ty u nás prodává společnost Spahouse, která je zároveň jejich výhradním prodejcem pro Česko, Slovensko a Rakousko. Zavítejte do jejích showroomů v Brně, Praze či Hradci Králové a zvolte si to nejlepší řešení pro váš soukromý wellness. Rozhodně nebudete litovat…

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient