24. 6. 2024
Domů » Hledáte způsob, jak uchovat svoje vzpomínky? Pomohou vám dřevěná fotoalba

Hledáte způsob, jak uchovat svoje vzpomínky? Pomohou vám dřevěná fotoalba

I v dnešní digitální době dává stále mnoho lidí přednost klasickým tištěným fotografiím. K jejich uchovávání slouží třeba fotoalba.

D-decor a originální dřevěná fotoalba

D-decor je rodinná firma, která se zabývá výrobou ze dřeva. V nabídce naleznete luxusní dřevěná fotoalba, která vám umožní uchovat si oblíbené vzpomínky ve formě fotografií. Fotoalba se vyrábějí ručně a s láskou. Výrobci dbají na detail a alba poskytují unikátní design. Pro jejich výrobu využívají kvalitní broušené březové dřevo a pro vazbu elegantní černou kroužkovou vazbu. 

Uvnitř alba se nacházejí kvalitní knihařské papíry v barevném provedení bílém či černém, velikosti A4. Samozřejmostí jsou průhledné pauzovací papíry. Ty ochrání fotografie proti případnému poškození. Kromě toho můžete díky nim nalepovat fotografie z obou stran. 

Vzhledem k tomu, že pro výrobu fotoalaba se používá kvalitní dřevo, je odolné a má dlouhou životnost. Jeho elegantní vzhled a dokonalé zpracování vám umožňují použít fotoalbum i jako dekorativní prvek interiéru.

A proč právě dřevěné fotoalbum? Dřevo je materiál přírodní. Vydává příjemnou vůni a navozuje dokonalou atmosféru. Velmi dlouhou dobu si zachovává svůj přírodní a originální vzhled.

Další nabídka D-decor

D-decor však nenabízí pouze dřevěná fotoalba, ale také dárky a dekorace, květináče s nápisem, nebo třeba dřevěné dekorace do dětského pokoje. V posledně jmenované kategorii naleznete vše, co promění dětský pokoj v kouzelné království a veselý a inspirativní prostor. Vybírat si můžete produkty z hravých nástěnných dekorací, tematických cedulek či kufříků nebo objednejte girlandy, které dodají dětskému pokoji ten pravý styl. Díky dřevěným dekoracím můžete velmi snadno vytvořit svým dětem místo, které podpoří jejich fantazii a pohodu a kde se vždy budou cítit příjemně a bezpečně.

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient