24. 6. 2024
Domů » Darujte k Vánocům kávové předplatné

Darujte k Vánocům kávové předplatné

Ještě pořád bojujete s vánočními dárky? Nevíte, co darovat rodičům, prarodičům, kamarádům či sourozencům? Sháníte dobrý dárek pro svou drahou polovičku, pro kolegy, šéfa či někoho úplně jiného? Jestli má dotyčný rád/ráda kávu, máme pro vás jeden velmi zajímavý tip.

V posledních letech nabírají na popularitě dárky nehmotné. Inspirujte se tím a darujte i vy zážitek, který potěší chuťové buňky. Milovníci kávy budou nadšení, když pod stromečkem objeví kávové předplatné.

Jak funguje kávové předplatné?

S konceptem kávového předplatného přišla Káva Monro, vyhlášený prodejce čerstvé kávy z celého světa. Jde o ideální dárek pro někoho, kdo se nebojí experimentovat a baví ho objevovat. Každý měsíc mu totiž domů bude chodit nový kávový balíček. Už nebude muset chodit kávu kupovat.

Kávové předplatné se dá zaplatit na 3, 6 nebo 12 měsíců podle toho, jak velký dárek chcete věnovat. Po domluvě ho lze i pozastavit, když odjíždíte na dovolenou či prázdniny. Nemusíte si tedy dělat starosti, zda je tento dárek vhodný.

Vše funguje v podstatě jednoduše. Každý měsíc je na adresu zaslán balíček nové kávy ve velikosti 250 g, 500 g či 1000 g dle zakoupené varianty. Domluvit se dá doručení na adresu nebo třeba do Zásilkovny.

Ty nejlepší druhy kávy až domů

Káva Monro vybírá opravdu ty nejlepší druhy kávy z celého světa. Ochutnáte 100% výběrové, prémiové pražené Arabiky. Tedy spíše obdarovaný ochutná, ale možná vás pozve na jeden šálek. Jestliže znáte jeho chutě, přímo v objednávce můžete zvolit zeměpisnou či chuťovou preferenci. V opačném případě nechte výběr na odbornících z Káva Monro, ti určitě nesáhnou vedle. Zároveň je možné požádat o doručování jednoho a toho samého druhu kávy každý měsíc.

Dobrým dárkem pod stromeček může být také káva dárkový poukaz. To v případě, že chcete darovat pouze jednorázový dar. Nebo prostě kupte klasickou kávu, tou rovněž neurazíte.

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient