25. 6. 2024
Domů » Jak na výběr svítidel

Jak na výběr svítidel

Stále častěji se setkáváme s tím, že si lidé nevědí rady s výběrem osvětlení. Ať už se jedná o novostavbu a vy potřebujete osvětlením vybavit celý dům, nebo sháníte doplňková svítidla do obývacího pokoje vašeho bytu, je dobré o výběru přemýšlet předem. Světlo ovlivňuje náš biorytmus i náladu, je proto potřeba osvětlení věnovat skutečně velkou pozornost, aby se vám příjemně bydlelo. Zdá se vám nabídka osvětlení široká a nevíte si rady s výběrem? Nedokážete se rozhodnout, zda volit osvětlení se studenou či teplou bílou barvou? A co teprve tvar a materiál svítidla? Plácáte se v tom a nehnete se z místa? Pomůžeme vám, světelné studio Aulix je tu pro vás.

Když potřebujete poradit

V Dolních Břežanech ležících v okrese Praha-západ najdete světelné studio firmy Aulix Lighting, která se věnuje prodeji svítidel, ale také nabízí návrhy osvětlení na míru. Stačí přijít do studia na konzultaci, nebo se domluvit na schůzce ve vaší nemovitosti. Velkou výhodou světelného studia je, že si zde můžete prohlédnout více než 2000 různých modelů svítidel. K dispozici je také temná komora, ve které se můžete přesvědčit o tom, jak intenzivně dané svítidlo skutečně svítí.

V klidu se podíváte ve studiu, abyste se inspirovali. Uvidíte sami, jaký typ svítidel vás zaujme. Podle toho vám expert na návrh osvětlení pomůže vybrat svítidla vhodná do vašeho interiéru a po doladění všech vašich požadavků pro vás připraví cenovou nabídku. Samozřejmostí je výpočet osvětlení, ten zajistí, abyste měli v konkrétním interiéru dostatek světla. Pokud se s návrhem ztotožníte a souhlasíte s ním, je vybrané osvětlení objednáno a můžete se těšit na brzké dodání. Záleží pak zcela na vás, zda si domluvíte montáž od firmy Aulix, nebo si svítidla namontujete svépomocí. Aulix nabízí rovněž záruční i pozáruční servis osvětlení. Vsaďte na komplexní služby a vyberte si moderní svítidla od zkušeného dodavatele.

Jak se vám článek líbil?
Tvorba webových stránek: Webklient